NOWE PERSPEKTYWY 4.0 2018-07-20T15:07:31+00:00

NOWE PERSPEKTYWY 4.0

12 – 13 września, Hotel Mercure Gdynia Centrum

To już druga edycja! NOWE PERSPEKTYWY 4.0 to spotkanie dla firm z branży metalowej mające na celu  pokazanie najnowszych trendów dotyczących maszyn i oprogramowania. Powstało z inicjatywy dwóch firm: STIGO (oprogramowanie i maszyny dla firm produkcyjnych) oraz Polteknik (maszyny i urządzenia do obróbki blach). Spotkanie NP 4.0 to połączenie merytorycznych wykładów, warsztatów z wykorzystaniem wiodących na rynku maszyn oraz integracji branży. Dzięki uczestnictwu grona ekspertów, będzie to świetna okazja do ugruntowania wiedzy oraz wymiany opinii. Celem spotkania jest stworzenie niepowtarzalnej okazji do nawiązania znajomości biznesowych – skorzystaj z niej!

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 29.08.2018r

Dlaczego warto?

Nowe Perspektywy 4.0

WYKŁADY

Prelekcje dotyczące nowych trendów, rozwiązań dla branży metalowej oraz prezentacje najciekawszych produktów.

WARSZTATY

Niepowtarzalana okazja do przetestowania urządzeń pod okiem ekspertów!

KONSULTACJE

Spotkania ze specjalistami i omówienie konkretnych zagadnień, problemów oraz rozwinięcie prezentacji.

NETWORKING

Okazja do wymiany kontaktów i doświadczeń. Zawieraj nowe znajomości i rozwijaj swoją firmę!

Agenda

Nowe Perspektywy 4.0

Nowe Perspektywy 4.0 to przede wszystkim konferencja oraz warsztaty. Podczas pierwszej części skupimy się na nowych trendach w branży oraz oprogramowaniu. Druga część dnia poświęcona będzie warsztatom, na których będziemy mogli prześledzić cały proces produkcji począwszy od przygotowania plików poprzez wycinanie i składnie elementu aż do końcowego produktu. Do współpracy zaprosiliśmy znakomitych ekspertów z zakresu maszyn i oprogramowania. W środę, do Państwa dyspozycji oddamy naszych Inżynierów na specjalne konsultacje. Zachęcamy do wcześniejszego przygotowania zagadnień aby jeszcze efektywniej wykorzystać te spotkania.

Już wkrótce przedstawimy szczegółowy plan konferencji!

Pakiety

Nowe Perspektywy 4.0

PAKIET KONFERENCJA

12 września (środa)

– udział w konferencji
– udział w warsztatach
– pakiet materiałów
– obiad

155 zł brutto/os

PAKIET KONFERENCJA + KONSULTACJE VIP

12 – 13 września (środa – czwartek)

– udział w konferencji
– udział w warsztatach
– pakiet materiałów
indywidualne konsultacje
– wieczór integracyjny
– pełne wyżywienie
– nocleg w pokoju 1-osobowym

555 zł brutto/os

PAKIET KONFERENCJA + KONSULTACJE

 12 – 13 września (środa – czwartek)

– udział w konferencji
– udział w warsztatach
– pakiet materiałów
indywidualne konsultacje
– wieczór integracyjny
– pełne wyżywienie
– nocleg w pokoju 2-osobowym

455 zł brutto/os

Rejestracja

Nowe Perspektywy 4.0

Aby zgłosić uczestnictwo w konferencji należy wypełnić poniższy formularz. Każdy uczestnik jest zobligowany do przesłania osobnego zgłoszenia. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu weźmie udział więcej niż jeden uczestnik, organizatorzy wystawią jedną fakturę za cały zespół. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

DODATKOWY NOCLEG 11 WRZEŚNIA (WTOREK)?

WYBIERZ PAKIET

Miejsce spotkania

Nowe Perspektywy 4.0

Mercure GDYNIA Centrum

Armii Krajowej 22
81-372 Gdynia

STRONA WWW

Nowe Perspetkywy 4.0 gościć będzie w Mercure GDYNIA Centrum.  Hotel Mercure Gdynia Centrum jest położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży. W pobliżu hotelu znajdują się: Bulwar Nadmorski – najpopularniejszy trakt spacerowy w Gdyni oraz przystań jachtowa.

Organizatorzy

Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i specjalizuje się w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy. W ofercie Polteknik znajdują się również maszyny do cięcia termicznego, obróbki skrawaniem, roboty oraz linie technologiczne, wyposażone w szereg rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji. Firma współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami – maszyny są na Polskim rynku od kilkunastu lat i udowodniły swoja jakość, oraz wysoki poziom zastosowanej technologii.  Głównym celem firmy jest rzetelność w każdej sferze naszego działania. Polteknik może pochwalić się instalacją ponad 2500 maszyn w Polsce. Nad jakością i niezawodnością pracy maszyn czuwa doświadczony i sprawdzony zespół serwisowy.

STIGO Sp. z o.o. to firma, którą tworzy zespół doświadczonych inżynierów, o wieloletniej praktyce w sektorze przemysłowym. Z powodzeniem dostarczamy innowacyjne, łatwe w obsłudze maszyny i specjalistyczne oprogramowanie dla polskich przedsiębiorstw. Naszym podstawowym celem jest pomoc Klientom i wzmocnienie ich pozycji na rynku. Oferta STIGO obejmuje szeroką gamę urządzeń i oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych: SigmaNEST (CAD/CAM do nestingu), Plan-de-CAMpagne (ERP), APM (zarządzanie narzędziami), STRUMIS (zarządzanie produkcją konstrukcji stalowych), Pharis (MES), Pyrosim (symulacje rozwoju pożaru i oddymiania), Pathfinder (symulacje rozwoju pożaru) oraz maszyny: Swift-Cut (stoły do cięcia plazmowego), Hyperherm (ręczne i zmechanizowane przecinarki plazmowe) oraz Flymarker (znakowarki mikropunktowe).

Partnerzy

Patroni medialni

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

ADAM KORPYSZ

Specjalista ds. handlowych POLTEKNIK
ak@polteknik.pl
+48 661 561 014

JUSTYNA SZMIDT

Młodszy specjalista ds. marketingu i organizacji eventów STIGO
j.szmidt@stigo.com.pl
+48 884 073 123

CLOSE
CLOSE